LIPO ROYAL 2 – ZABIEGI MODELUJĄCE CIAŁO

Ultradźwiękowa liposukcja

Zaawansowana technika rf

System vacum, drenaż limfatyczny

Płytki ultradźwiękowe

Lipo Royal 2

Obecnie najskuteczniejsze urządzenie do likwidacji tkanki tłuszczowej. Posiada najlepsze na świecie techniki w odchudzaniu. To wszystko współdziałając ze sobą daje niesamowite efekty (od 3 do 8 cm mniej w obwodzie po pierwszym zabiegu). Jesteśmy autoryzowanym gabinetem Lipo Royal. Szczegóły i efekty podane na stronie: www.liporoyal.pl. Jest to zabieg bezpieczny, bez efektów ubocznych. Nie czekaj i dowiedz się więcej już teraz!

Lipo Royal 2

Najskuteczniejszy zabieg na świecie! Doskonale i w zupełnie bezpieczny sposób  usuwa tkankę tłuszczową bez efektów ubocznych! Nie czekaj i już teraz umów się na zabieg!

Teoria działania urządzenia

Sprzęt wyzwala wysoką częstotliwość ultradźwięków – 40,000Hz poprzez mocne głowice ultradźwiękowe, które szybko wprawiają komórki tłuszczowe w wibracje, powodują powstanie kieszeni próżniowych do i na zewnątrz komórek, silnie wpływają na komórki tłuszczowe, wywołując wewnętrzne szczeliny w błonie komórkowej, co umożliwia rozerwanie błon komórek tłuszczowych., po czym pod wpływem fali sprężystej o częstotliwości 0,5 MHZ zawartość komórki tłuszczowej zostaje doprowadzona do postaci ciekłej i rozłożona z jednoczesnym rozerwaniem błony komórkowej, mocne ruchy uwalniające zaczynają odprowadzenie do procesów metabolicznych, zaś czerwone fotony i skierowane elektrody drenujące odpowiedzialne są za całkowite odprowadzenie poprzez krążenie wątrobowe.

Teoria dotycząca sposobu działania:

Liposukcja ultrasonograficzna – za pomocą silnych fal ultradźwiękowych skierowanych bezpośrednio do tkanki podskórnej ściany błon komórek tłuszczowych zostają rozerwane.
Ultradźwięki niskie – specjalna częstotliwość efektywnej energii fali sprężystej podgrzewa, rozkłada i rozdrabnia naruszone komórki tłuszczowe, zwiększa metabolizm.
Zorientowana liposukcja – ukierunkowane światło podczerwone i impulsy drenujące odprowadzają rozłożone produkty w procesach metabolicznych z organizmu.

Zobacz jakie to proste!

Skontaktuj się z nami i umów się na zupełnie innowacyjny i bezpieczny zabieg!